Průmyslové barvy

Jsme schopni zajistit pro Váš projekt profesionální nátěrové systémy zaručující ochranu a estetičnost. Tedy nabídnout jak nátěrové systémy orientované na co nejnižší cenu, tak i systémy orientované na maximální ochranu a životnost. Samozřejmostí je v případě potřeby odborné poradenství a dohled při aplikaci našimi technology.

Většinu nátěrových systémů je možno namíchát do požadovaných odstínů přímo na prodejně. 

 

Nabízíme služby v těchto odvětvích: 

Stavebnictví - Barvy, lazury a omítky

Jsme schopni dodat rozsáhlé portfolio barev, nářadí a lepidel pro malíře, řemeslníky, či domácí kutily. Máme velký sortiment barev, laků, mořidel, lazur, emailů, omítek a speciálních dekorativních produktů od ekonomicky široce dostupných až po produkty vyznačující se prémiovou kvalitou, které jsou určené na natírání stěn a stropů, vnitřních i vnějších kovových povrchů, a také dřevěných povrchů jako jsou parkety, obklady stěn, nábytek, dřevěná zábradlí či ploty. Produkty jsou navíc dostupné v tisících odstínech, díky sofistikovanému tónovacímu systému. 

 

Strojírenský průmysl - Průmyslové nátěry do výroby, pro údržbu a na mosty.

Zajišťujeme nátěrové systémy určené k profesionální aplikaci ve strojírenské výrobě, jejichž kvalita a dlouhověkost poctivě poslouží k údržbovým nátěrům v podnicích, městech a obcích, ochraně polnohospodářských strojů, a zabezpečí dlouhotrvající nátěry u mostů, nádraží, ocelových konstrukcí. Také jsme schopni dodat speciální certifikované produkty pro pitnou vodu a odpadové hospodářství. Námi dodávané systémy se vyznačují rychlým schnutím, vhodným pro vysokou produktivitu výroby. Díky tónovacímu systému Temaspeed si můžete vybrat z rozsáhlé palety odstínů, a to vše s možností dodávky malého množství bez potřeby vytvářet skladové zásoby.

 

Dřevařský průmysl - Barvy, laky a lazury

Disponujeme širokou paletou nátěrových hmot, lepidel a nářadí pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl. Naše produktové portfolio pokrývá výrobu eurooken a dveří, interiérového nábytku, dřevěných a srubových domů, a také údržbových nátěrů pro bednění a dřevěné konstrukce. Nátěrové systémy se vyznačují rychlým schnutím, vhodným pro vysokou produktivitu výroby. Zásluhou tónovacího systému si můžete vybrat z rozsáhlé škály odstínů, a to vše s možností dodávky malého množství bez potřeby vytvářet skladové zásoby.